11. 12. 2011

Banks, Iggy a Dominique


Já na tu Kreayshawn nikdy nebyl. Rapuje, jak kdyby měla rýmu, tahá se s tou šmuckou V-Nasty a vlastně ani není pěkná. O ní se tu bavit nebudeme. Jenom mi poslouží jako dobrej úvod, jelikož ty, který chci zmínit, jsem poznal až po Gucci Gucci.

Azealia Banks i Iggy Azalea, obě jsou na začátku. Banks už má Rising, tak si jenom nemůžeme hrát na objevitele. Zatím udělala pár drobností a jeden hit. Přijde mi taková univerzálně přístupná. Umí rapovat, trochu zpívat, má vkus na producenty a neztratit se v jejích očích je reálný, jako vstát ráno bez snooze knoflíku.

Stejně jak jsou kluci v hiphopu zvyklí mluvit o tom, že by měli být, případně už jsou orálně uspokojeni, tato děvčata na tom nejsou jinak. Pomerně často vám s potutelným úsměvem sdělí, že jim někdo "líže pipinu a je to supr". Vidět to přeložený není nejvíc sexy věc na světě, ale je dobře, že už je to venku. Kdybychom to alibisticky nechali, tak jsme se brzo mohli dočkat ekvivalentu "suck my dick" triček, který tady před lety jely po tisících.

Při srovnání má Banks mnohem víc rafinovanosti. Iggy je taková drzá a hlučná holka, která z doslovnosti dělá svojí přednost. Už má venku mixtape Ignorant Art, kterej drží krásně pohromadě. Kromě hambáren umí ukázat i citlivou stránku. Mám jí rád.

Jako poslední jsem si nechal tu, u který si zatím nejsem jistej. Dominique Young Unique ví, že je hot a opakuje to až do zbláznění. Je to taková filmově typická černá holka z centra města. Ukřičená, sebevědomá, prudká, někdy tak moc, až je nechtěně legrační. Samotná mezera mezi předníma zubama někdy nestačí, budu jí sledovat. *

Azealia Banks - 212


Iggy Azalea - My world (Ignorant Art mixtape ke stažení tady)


Dominique Young Unique - Gangster Whips (Stupid Pretty mixtape ke stažení tady)

Žádné komentáře: