4. 5. 2010

Věci okolo Salemu

Narazil jsem na jeden blog pojmenovanej podle písničky Tickley Feather. Působí roztomile hipstersky, autorka každou kapelu popisuje jako hazy-chill-dark-cold-tropical-wave, a zároveň se vzdušnýma uvozovkama ujišťuje, že jsou teda navíc trochu pretentious. Všechno dobrý.

Sklouznul jsem tam k poznávání kapel, který si dávaj ▲ do názvu a těch, který zaspali a teď už jim to přijde blbý. Celkem nepřekvapivě jsem zjistil, že většina za moc nestojí. Spíš než o hudbu, tam jde o takovej přitažlivej balíček tajemna. Je to jako náboženskej obřad, do kterýho jedou tleskavý beaty. U vchodu musíte ostraze v kápích místo hesla nakreslit na papír ///▲▲▲\\\ a můžete dovnitř. Mají to tam hezký, ale ten punč, kterej lákavě umístili na stolek doprostřed místnosti, bude možná otrávenej.

Je to taková věc, která ve správným kontextu nepůsobí hloupě, ale ztrácí polovinu svýho lesku, když nikdo neví, že jí posloucháte. Vypnutý last.fm zamrzí dvojnásob, dejte si na to pozor!

Jedinou kapelou, která za to opravdu stojí, zůstavají samotní Salem.

5 komentářů:

pan.dalamanek řekl(a)...

tjo, to jejich album me moc neba... od druhy tretiny dal sem prestal vnimat

OndraL řekl(a)...

ale máš to na last.fm, hehe

Friday řekl(a)...

hej dno, taky mě to začíná zklamávat, to neustálý tleskání mě irituje. ale oOoOO jsou taky dobrý a ani nemaj v názvu trojuhelník

dné řekl(a)...

jo, máš pravdu, oOoOO za to taky stojí

OndraL řekl(a)...

co S U R V I V E ?